new kids: the final

1. října 2018 v 23:53 | Ady |  music
A jsem tu zas. Skoro už tradičně s každým comebackem iKON. Dokonce už s třetím comebackem za tento rok. Ještě stále se mi tomu nechce věřit. Protože tři comebacky ve YG? To snad není ani možné. Teda očividně to možné je, iKON jsou toho důkazem. But still... it's a fuckin miracle. Ale nestěžuju si. Jejich comeback mi tak neuvěřitelně zvedl náladu, že se teď opravdu cítím happy. So I'm really thankful for this. For the comeback, for iKON, for everything.


Sakra, proč mé články o iKON vždycky končí tak emotional :')) A to jsme teprve na začátku. Let's start talking about the album instead.


⊱ ────── {.⋅ ♫ ⋅.} ───── ⊰

01. 이별길 (GOODBYE ROAD)
Budete mi věřit, když řeknu, že vlastně ani nevím, co říct? Ta písnička je prostě nádherná. Nejen hudebně, ale i textově. A to mv, ta choreografie... I love it so damn much.
Trošku jsem znejistěla, když jsem se dozvěděla, že půjde o baladu. Přece jen nejsem moc velký zastánce pomalých písniček. Ale už po malém spoileru od Hanbina a Donghyuka jsem věděla, že se nemám čeho bát. Hanbinovi stačilo zazpívat jen pouhé "jalgayo" a já už si to pak zpívala po zbytek dne.
A nikdy prostě nepřestanu obdivovat Hanbina. Všechno, co dělá. Písničky, které skládá. Because that's really something. Vždycky ty překlady čtu s otevřenou pusou a říkám si jen "Tohle opravdu napsal Hanbin? My little baby Hanbin?" On je prostě úžasný. And so damn talented. And also the best leader in the world, I love him so much.
A nedokážu přestat koukat na to mv. Ty barvy v něm, iKON, jejich choreografie... everything is on point. (Navíc mám radost, že jsme se konečně dočkali lost mv z minulého roku. Doufám, že se někdy dočkáme i mv, které natáčeli v březnu, heh.) Už jsem měla skoro feels, ale pak přišel Hanbin. A pardon, ale já se u té jeho scény s tím nákupním vozíkem musela strašně smát. :'D

02. 내가 모르게 (DON`T LET ME KNOW)
Maaan, Bobby's husky voice at the beginning!!! Ani nevíte, jak moc ho miluju. Ten hlas. Ale vlastně i Bobbyho samotného.
Budu se nejspíš opakovat u všech písniček, ale já miluju ty texty. Ani nedokážu vysvětlit proč, protože vlastně ani nevím proč. Nemůžu ani říct, že by byly relatable. Ale prostě... I feel it. It's like... idk. I just love it.
Kdybych měla seřadit písničky z tohoto alba podle oblíbenosti, tak bude Don't Let Me Know nejspíš na spodní příčce, aleee to vůbec neznamená, že by se mi písnička nelíbila. Právě naopak. I like it a lot. Už jen protože prostě nemůžu z toho Bobbyho husky hlasu. :') Ale pak prostě i hlasy ostatních. Pre-chorus and chorus are my favourite parts. A prostě zbožňuju, ty jejich společné části. To už fakt není iKON song bez toho.

03. 좋아해요 (ADORE YOU)
Okay, but this song. Thiiiis song. Miluju ho. Řekla bych, že je můj nejoblíbenější, ale to bych křivdila Goodbye Road. And I love Goodbye Road a little too much for that. Ale i tak, miluju Adore You. Myslím, že jsem se do té písničky zamilovala už při prvních tónech, jen co začal Donghyuk zpívat. You don't even know how much I love his voice. A hned po něm Chanwoo. My precious maknaes♥ Also I really love June and Jinan's parts.
Takže prostě momentálně (velmi důležité slovíčko) je Adore You moje fav písnička z alba. Když nepočítám Goodbye Road, ta má special place.

04. 꼴좋다 (PERFECT)
Perfect je už starší song, který však oficiálně vyšel jen v japonštině. Mám pocit, že když tenkrát vyšel, tak jsem sem dokonce o tom házela i článek. I'm not sure anymore. I tak to vezmu jen krátce, protože tohle jde shrnout jednoduše: Perfect is just perfect. And vocal line is slaying.
Ale po celém tom roce, co jsem ji poslouchala v japonštině, asi nebudu schopná si na tu korejštinu zvyknout, lol.

Asi je úplně jasné, že to album miluju. Má to skutečně takový autumn vibe and autumn is my favourite season soooo... This album is just perfect for me.

So guys, give it a listen please. It's really worth it. This album is amazing.

love always,
one hella proud iKONIC.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama