in the end i'd do it all again.

15. května 2018 v 23:44 | Ady |  lost in thoughts
Už je to doba, co jsem si naposled sedla, abych se tak nějak ohlédla za tím, co se tak událo v mém životě. Ačkoliv vedu poměrně dost nudný život, tbh. Every day is the same. Ale nevermind. Tu a tam se v něm přece jen i něco přihodí. :'D
Já vlastně nikdy nevím, co chci do těhle článků psát. Prostě píšu co mě napadne a čekám, co z toho nakonec vypadne. Taaaakže... Ani teď nemám nejmenší tušení, o čem tenhle článek vlastně bude. Ale i tak chci aspoň něco napsat, protože občas mi tohle pomáhá se tak nějak.. uklidnit? I guess. And I kinda need that right now.
So let's get this nonsense started.


Nemůžu uvěřit, jak rychle ten čas utíká. Sotva ten rok začal a my už máme polovinu května za sebou. Jako mrknutím oka to uteklo. Nemluvě o tom školním roce. Zdá se mi, jako by teprve před pár týdny bylo září a on už je přitom skoro konec. A já budu zase o rok blíže maturitě. Tentokrát už mi bude přímo dýchat za krkem, geez. (Mluvě o maturitě, good luck všem těm, kteří letos maturují!)

A přitom moje dny vypadají stále stejně. Probudí mě budík, chvíli se válím v posteli, vstanu a jdu do školy. Odsedím si tam těch několik hodin a jdu domů. A večer je plný učení... nebo spíš "učení", protože většinu času spíše prokrastinuju. A další den to samé. Asi to tak má většina z nás. Ani mi to tolik nevadí, už jsem si zvykla, ale občas je to exhausting. Cuz I love adventures. And I wish something crazily fun could happen just from time to timeeee~ ˇ^ˇ
A vlastně to nemusí být ani crazily fun. Stačí když to bude prostě... něčím jiné než mé obvyklé dny.
[mé první sky pics po našem stěhování. jen mě sere ta lampa, protože mi tam dost často překáží... i když asi lepší než billboard "s tvrdým se lépe zahřeju", který stojí o pár metrů dál. :') ]

Vlastně mi opravdu stačí málo. Původně jsem o tom vlastně vůbec nechtěla psát, ale... teď to prostě musím zmínit. Protože to bylo krásné odpoledne a nebylo stejné jako všechny ostatní. Bylo to v březnu, I remember that. My friend, who means really a lot me, finally got his driving licence. Nikdy jsem neviděla žádného čerstvého řidiče, který by byl tak confident jako on. Hned ten den, co dostal řidičák, už se proháněl ve svém autě všudemožně a nabízel nám projížďku (taky ten večer dostal pokutu, protože stál na blbém místě, but that's a different story, lol). Anyway... Slíbil mi odvoz domů. Myslela jsem zpočátku, že to nemyslí vážně, protože aby jezdil jen kvůli tomu... ale on skutečně přijel.
Neodvezl mě však hned domů. Jel s námi totiž i můj mladší brácha, který začal povídat o tom, jak nikdy nebyl v myčce aut. A tak jsme jeli tam. Museli jsme vystát dlouhou frontu, ale... it was worth the fun. A celou dobu carpool karaoke, cuz we both love music. Bude to znít asi dumb, ale ten den jsem si řekla: "so this is how it feels like to be infinite". <3

Chtěla jsem si tohle nechat pro sebe, ale což. Nakonec jsem ráda, že to tu budu mít, abych na ten den nezapomněla. I když myslím, že to opravdu nehrozí.

A pak jsou tu víkendy, které miluju. (A nejenom protože není škola, okay? :D) Po dlouhém týdnu si konečně odpočinu a že já chilluju literally každý víkend. Lidi se mě vždycky ptají, co dělám o víkendu. A já musím říct, že nic, protože opravdu nic nedělám. But I don't care. I love it. Víkendy trávím hlavně se svými sourozenci. Sice jsou to furt sourozenci, takže mi občas lezou oba dva na nervy, but it's fun to have them around. A nakonec se všichni věnujeme stejné aktivitě. Všichni tři se spolu válíme na jednom gauči, heh.
Ale abychom nezněli zase jako takový povaleči... Když bylo venku hezky, tak jsme si šli sednout. or v mém případě rozvalit se, i na zahradu. Oni dva se chvíli snažili něco dělat, ale nakonec to vzdali a následovali mě - rozvalili se a vytáhli si knížku. That's my influence, muhehe.

[1] to jsem zrovna obdivovala ty awesome obrázky v Sirotčinci, cuz srsly.. oh damn. [2] je zajímavé pozorovat, jak se s tím časem měním. najednou měním na spoustu věcí názor. dřív jsem milovala déšť. teď se nemůžu nabažit slunce. [3] and here's me with grunge aesthetic wannabe, i guess.

Ale můj life by nebyl kompletní, kdyby nebylo mé asian squad. Nejsme možná úplně friendship goals, ale čím dál tím víc si uvědomuju, že to jsou basically the only friends I truly have. Nemusím si na nic hrát nebo se o něco snažit. A hlavně se s nimi vždycky bavím. Most of my jokes are related to them or it's just our inside jokes. :') Sad. But not really.
Na konci dubna jsme oslavili kamarádky narozeniny. Uspořádali jsme jí takovou malou surprise party. Hezky s grilovačkou, protože ona je naše roasting queen. (Get that pun?) Tak kamarád stáhl nějaký balík her pro více hráčů, abychom mohli hrát všichni spolu. A jednou z těch her bylo "Civic Doodle", kde tedy kreslíte. No... Vznikala nám hotová umělecká díla. :'D

A pak je tu kamarádka se kterou jsem se zase sblížila. Už jsem se o ní asi jednou zmiňovala, ale tak... Mám s ní od začátku roku skvělé zážitky, takže by bylo špatné, kdybych ji i teď nezmínila. Hlavně naše baking sessions, které jsou prostě fun už samy o sobě, vzhledem k tomu, že normálně ani jedna z nás nepeče. Proto to je pro nás většinou challenge, but... I think we're good. (Ano, musím nás pochválit.) A ještě to jsou vegan recepty, což je pro mě další experience, jelikož se jinak k vegan jídlům moc často nedostávám. Už máme za sebou muffiny a bábovku, a další na řadě bude dort. Ale ještě nevíme jaký a hlavně kdy. :D

[1] we made lots of kfc jokes that night, dunno why. [2] vegan jablečno-mandlové muffiny. sklidily velký úspěch, obzvlášť u mé sis, hehe. [3] zezačátku jsem si myslela, že to vepředu je olaf, tak mě museli poučit, že to je kuře. (ale fakt to na začátku vypadalo jako olafovo hlava!)

Tak to vidíte. Někam jsem se s tímhle článkem dopracovala, ačkoliv vlastně sama nevím kam. Ale povedlo se mi tak nějak shrnout takové věci, které jsou pro mě nejdůležitější, a to mi stačí. Takový useless článek, který je vlastně důležitý jen pro mě. Ale nevermind. Jsem ráda, že jsem to ze sebe dostala.

See you next time.

xoxo,
Ady.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama