music update_#180420

20. dubna 2018 v 23:52 | Ady |  music
Heya!
Přišel další měsíc, s ním i konečně pořádné jaro a já mám zase několik písniček, o které bych se s vámi ráda podělila. Musím říct, že od posledního music update mi jich v playlistu přibylo hodně. Tak moc, že ani nevím, které všechny to byly. :'D Vždycky po týdnu už jsem poslouchala zase něco jiného. Tak jsem se rozhodla vybrat zase alespoň některé. Soooo.. let's get it started~


Lauv - Chasing Fire
"It's like dancing when the song's already over, moving without getting any closer~"
Aaaaah this song, srsly. I love everything about it. The melody, the lyrics... just everyyything.♥ To byla zase láska na první poslech, hehe. Myslím, že už o sobě můžu s klidným srdcem prohlásit, že jsem Lauv's fan. :') Od I Like Me Better jeho tvorbu sleduju a nikdy si nenechám ujít jedinou písničku. Ale na mou obranu... All his songs are bops!! Nicméně Chasing Fire je pravděpodobně asi moje fav tho... alespoň prozatím.

Monsta X - Jealousy
Protože prostě Monsta X, ya know. Jeden krátký článek jsem už ohledně Jealousy vydávala v den, kdy písnička vyšla. And ever since its release, i'm still so obsessed with this song. Cuz like... jealousy, baby, jealousyyy~ (Právě se mi ta písnička začala hrát, lel. Coincidence? I. think. not.) Also, zase vyhráli na music show! I'm so proud of them, that's what they deserve!<3

Panic! At The Disco - Say Amen (Saturday Night)
Where's all the p!atd fans aaaat?! I'm sooooo in love. With both new songs, Say Amen and even Silver Linings. A nejenom, že si poslední dobou jedu ty nové písničky, ale mám rovnou p!atd mood. Což znamená, že pak poslouchám skoro všechny písničky. But you know what? I don't care, I love it!♥

Pentagon - Shine
Can I just... like.. cuz... I'm just fucked, okay. Pentagon freakin got me. A začalo to tak nevinně. Chtěla jsem se jen... kouknout. Protože Runaway se mi líbilo fakt hodně, tak jsem si říkala, že si poslechnu i Shine. A pak jsem si to pustila znovu. And the next thing I knew, I was already jamming so hard to this song. :') Ale kdyby to tak skončilo u tohohle. Hádejte, kdo se začal učit jejich jména a stává se pomalu a jistě jejich lowkey fan? Oh yeah. It's me.
Ale je to zvláštní pocit, protože je to fakt po strašně dlouhé době, co se mi nějaká skupina zalíbila tak moc, že bych se odhodlala a naučila se jejich jména. Už ani nevím, kdo nebo kdy to bylo naposled. Možná to byli Victon (a stejně už si je nepamatuju, lol). A když jsem se začala učit ty Pentagon, tak jsem si fakt jen říkala "Jak jsem se sakra dřív učila ty jména?" xD I was so lost. Ale už se lepším! Myslím. Doufám. (Alespoň Hongseoka a E'Dawna poznám vždycky.)

Kodaline - Follow Your Fire
Další z písniček, na které jsem narazila jen náhodou. Ale jsem za tyhle náhody fakt ráda, protože tak objevuju kvalitní a skvělé songy. A Follow Your Fire je prostě awesome.

Hoya - All Eyes On Me
Když jsem se dozvěděla o jeho solo debutu, jediné, co jsem ze sebe dostala, bylo "a jéje." Protože... a jéje. :) Hoya je totiž moje dost velká weakness. Cuz he's just so freaking aaaaaaah. Hogod. Literally. Jako první vydal Angel a už to mě úplně dostalo. Protože jeho hlas, jeho tanec.. miluju, když tancuje.. a prostě damn. Ale musela jsem se smát tomu, jak sensual je celý ten song. I just find it funny. Like the song is called Angel, his fandom is Holy, but the song... not angelic or holy at all. :'D A nakonec tedy na svoje narozeniny vydal své první album, s All Eyes On Me jako title song. I'm really glad that he's now making the music that he wants. c:

gnash - the broken hearts club
Hello to all my fellow members of the broken hearts club. :') Jak já miluju tyhle relatable songs. A myslím, že zlomeným srdcem si už prošel snad každý z nás. Ať už to byl kdokoliv, kdo vám to srdce zlomil. Lover, friend or maybe your pet (jk)... we've all been there. So we all know how it feels.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama