Monsta X - Jealousy

26. března 2018 v 21:27 | Ady |  music

Uhm yes, hello, freakin Monsta X is back!!!!!


Ačkoliv bych se o tom comebacku strašně moc ráda bavila, dneska opravdu nemám čas. Too much schoolwork. And yeap... zase kvůli své prokrastinaci nestíhám. ;; *heavy sigh*

Každopádně, co bych vám jen tak v rychle řekla. Na comeback jsem se samozřejmě těšila, už jen protože jsou to prostě Monsta X. To jsou lásky, hehe.♥ A pak ještě přišel ten music film. I. DID. NOT. EXPECT. THAT!!! A jako Destroyer? Lit af.
A dneska jsem se konečně dočkala samotného Jealousy a aaaaaaah. Je to fakt skvělý. My new jam~ :33333 A nemluvě o tom, jak moc jim to všem v tom mv sluší! Jakože fakt všem, oh gosh. A k tomu ty suits. (//-\\)
But somebody stop Yoo Kihyun, pls. He's killing me way too hard. And Minhyuk, you got to calm down too. And dear, Changkyun... stop ruining my bias list. Thanks.

Ještě si musím poslechnout zbytek alba, k tomu jsem se ještě nedostala. Ale pustím si ho hned teď ke všemu tomu učení, aby se mi lépe pracovalo. (Spíš budu ještě více prokrastinovat, ale nevermind lol.)

Rozhodně plánuji v nejbližší době udělat další music update, takže potom budu mít snad šanci se i více rozpovídat o tom albu! ^^ A taky plánuji nějaký ten book update, ale uvidím, jak moc budu mít času.

Until then... Have a nice day and stan Monsta X!♥

xoxo,
Ady.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama