omg what?!

14. února 2018 v 21:17 | Ady |  lost in thoughts
To si tak jdu na blog a najednou na úvodní stránce zahlédnu až moc povědomý layout...


Jakože... Waaaat? Co tam dělá můj blog, který pomalu nikdo nečte? :D Ale samozřejmě mě to potěšilo. I když si stejně myslím, že tam bude nějaká chyba, lol.

No nic. To bude pro dnešek asi vše. Jen mě tohle zjištění strašně překvapilo, tak jsem se o něj chtěla podělit. :D

Já se teď pomalu zase vrátím ke své nostalgické náladě, kterou odstartovali před pár dny EXO. Aneb to jsem tak hledala něco u čeho bych si mohla pobrečet a pak jsem si úplně random vzpomněla na video, které jsem dřív úplně milovala.
Ono je to teda funny video, ale... Tohle bylo po hodně dlouhé době, co jsem zase takhle viděla staré časy s ot12. A jelikož jsem ten den byla už dost soft and emo, it hit me right in my kokorooo~ T-T A najednou mě chytla strašná nostalgie. Protože EXO! The beginning of me being the biggest trash era. Můj první ship ever byl právě v EXO. Hell, snad dokonce i moje první fanfikce ever byla na EXO. Vrátila bych ty časy hned zpátky. Jakože jo, byla jsem tenkrát strašný trash, ale... Bylo na tom něco fajn. :')))
Tak kvůli tomu teď poslední dny poslouchám staré písničky EXO. Včera jsem si jela album XOXO, cuz I used to love this album so damn much. Ahhh. Good old times.♥♥

Tak a teď už opravdu mizím. Musím si ještě dodělat několik úkolů do školy. See yaaaa~!

xoxo,
Ady.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama