and life doesn't stop for anybody.

8. února 2018 v 23:19 | Ady |  lost in thoughts
Věřili byste tomu, že první měsíc roku už je za námi? Já ne. Víc než jindy mi přijde, že jsem ani neměla čas se pořádně zastavit a zamyslet se. A tak jediné, co se mi teď honí hlavou je "damn, ten čas vážně rychle utíká". Ale teď se chci na moment zastavit. Jen na chvíli. Abych se mohla ohlédnout za tím, jaký byl začátek mého roku.
Související obrázek

Přemýšlím o čem psát. Já ani nevím, co jsem ten měsíc dělala. Přijde mi, že nic. Ale takový pocit mám já pořád. Jenom nechápu, když nedělám nic, tak proč mi ten čas i přesto tak rychle utíká? Okay... Vidím, jak s tímhle článkem mířím někam, kam vůbec nechci. Moc nad tím zase přemýšlím.

Takže nádech a výdech. And let's start over.

Když se zamyslím nad některými dny v lednu, nebylo to pro mě zrovna peříčko. Některé dny byly opravdu... těžké. Z mnoha důvodů. A asi tak týden, nebo dva, zpátky jsem se cítila opravdu "on the edge". Takové to, když jste v pohodě. Smějete se a všechno. Ale uvnitř to cítíte. Tu bolest a prázdnotu, která se vás snaží zmocnit. Už jsem jen čekala, kdy nade mnou zvítězí.
Pak se mi na to však povedlo nějak překonat. Nevím jak. A vím jistě, že se to ještě vrátí. Ale právě teď se cítím v pohodě. Skutečně v pohodě. A za to jsem opravdu ráda.

Je to divné, ale pokud bych měla zhodnotit leden celkově... Mám z něj dobrý pocit. Ano, i přesto, jak jsem se cítila. Svým způsobem to byl pro mě totiž dobrý měsíc.

Po opravdu dlouhé době jsem se viděla s jednou svojí kamarádkou. To je asi největší highlight. Protože jsem myslela, že jsem ji už ztratila. Ale pak přišel deep talk a my se shodli na tom, že to chceme obnovit. And yeah... it feels really good. I missed her. I missed us chatting together about everything and nothing.
Minulý týden jsem s tou kamarádkou byla dokonce v kině na Mazerunner 3. Ohledně toho mám dost mixed feelings, vzhledem k tomu, že jsem četla knihu. A já jsem vůči filmům natočených podle knihy hodně kritická. Na druhou stranu, tenhle díl byl rozhodně lepší než druhý. Možná i snad lepší než první, dle mého názoru. Takže bych řekla, že je to worth watching. And also... Newt is my bae.♥
Výsledek obrázku pro maze runner newt gifSouvisející obrázek

Když už jsme takhle u toho "doporučování". Během ledne jsem přečetla pár knih a pokud bych měla nějakou z nich vypíchnout, tak to bude One of us is lying od Karen M. McManus. Detektivka ze středoškolského prostředí? Oh yeah, me likeyyy. Než jsem knihu otevřela, četla jsem na ni několik recenzí. Většina z nich byla kladných a proto jsem se na knihu těšila. Přesto jsem však měla i obavy, abych nakonec nebyla zklamaná. Ale žádné zklamání se nekonalo. (Fun fact: Když jsem knihu začala číst, schválně jsem se pokusila tipnout, jak to skončí... And I was right! Kind of.)
A pak bych taky ráda doporučila jeden skvělý seriál a tím je iZombie! Před pár dny jsem dokoukala druhou sérii a prostě bomba. Ahhh já mám zkrátka slabost pro tyhle zombie stuffs s prvky komedie. :D

Říkala jsem si, že bych sem hodila i nějaké písničky. Jenže vzhledem k tomu, že by jich pak bylo moc, schovám si to až na music update. Anyway, my Return album has arrived!♥♥♥ Čekala jsem, že mi to album dorazí až tak v březnu. Takže jaké milé překvapení, když jsem tenhle týden přišla domů a tohle tam na mě čekalo. I'm so happy, omg! :'333 Ty fotky jsou prostě úplně úžasný, oni jsou úžasný, I crie. ;;-;; Fakt. Když jsem otevřela ten photobook, tak jsem myslela, že umřu. Nebo respektivě... Já umřela.

A ještě zůstaneme v kpop světě, cuz a member from my ultimate group, who was also my first bias ever, is now officially married!!! And his wife is a fuckin goddess!!! Ano, mluvím o Youngbaem aka Taeyangovi z BIGBANG a jeho přenádherné teď-už-manželce Min Hyorin!<333 Ani nevíte, jak moc jsem se na tu svatbu těšila. Protože oni jsou spolu prostě dokonalí, uwuuu. Celé roky jsem je shippovala a čekala, kdy už konečně posunou jejich vztah dál a moje přání se mi skutečně splnilo! A když jsem koukala na všechny fotky a videa z té svatby... Oh gosh, to byla opravdu dokonalost. They are so perfect together;;-;; i'm tearing up again, i love them so much

Ale teď zase zpátky ke mně.

Leden mi každopádně přinesl jednu opravdu velkou změnu a tou bylo stěhování. To byly opravdu stresující dny, plus to zabydlování a vybalování. A pak taky zvykání si. Přeci jen po nějakých 14 letech najednou bydlet někde jinde... Je to nezvyk. Ale jsem spokojená. Ještě budu muset vybalit několik krabic v mém pokoji, ale už jsem si zvládla udělat výzdobu, abych se cítila více doma. My "wall of memories".
Takže jsem poslední víkend strávila tvořením této zdi a prohledáváním starých alb. A bože, jak já to miluju. Vždycky mi to zvedne náladu. Hodně jsem se nad některými fotkami zasmála. Ale taky jsem si i pobrečela, protože look at the younger me! I was so cute (yeah, narcis lvl me). How could this cutie turned into this... potato. Sigh. Turn back the time, pls. I don't wanna grow up. TT-TT

Byla bych ráda, kdyby celý zbytek mého roku nesl v podobném duchu jako leden. To znamená, že nemusí být všechno stále super. Ale alespoň snesitelné. Abych se na konci mohla ohlédnout a říct si "A jo, bylo to v pohodě." I jut really want my 2018 to be okay. Just okay, that is enough for me. Ale kdo ví. Nechci nic přivolávat, takže už radši budu mlčet.

Ale pokud můžu něco přivolat, tak prosím slunce a příjemně teplé počasí. Ale hlavně to slunce. Pryč se sněhem. Nic proti němu, ale teď už ho nechci. Měl tu být na Vánoce! Tak mi radši dejte slunce. Ta šedivá obloha mi už nedělá dobře.

Tak jo. To by bylo pro dnešek asi vše. Místo učení jsem zase strávila večer psaním tohoto a vytvářením nového layoutu. Já s tou prokrastinací asi nikdy nepřestanu.

See ya soon again!
xoxo,
Ady.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Leny Leny | 11. února 2018 v 16:24 | Reagovat

Já prostě miluju tvé články :D ♥

2 Ady Ady | Web | 11. února 2018 v 20:53 | Reagovat

[1]: I když je to jen snůška keců? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama