iKON's Return is already the album of the year.

25. ledna 2018 v 23:26 | Ady |  music
Myslím, že tenhle článek už nikoho nepřekvapuje, protože haha... jo... jsem strašný iKON trash. But I can't help it, okay?! Potom co jsem s nimi prošla jejich cestou, kdy se z Team B stali iKON. Samozřejmě, že mi pak neuvěřitelně přirostli k srdci. I mean like... These guys are literally like my sons. I'm so protective over them just like their mama. TT-TT
Takže proto sem přicházím, abych se mohla pochlubit s tímto naprosto dokonalým albem s názvem Return, který dnes vydali. Cuz they are back. They returned. After New Kids era that was full of hardships, they are back. Stronger and even better than before. (okay, this is turning into another emo talk. i need to stop.)


Asi tohle radši zkrátím, protože jak koukám už v úvodu, budu schopná o tomhle povídat hodně dlouho. A to není moc dobrý nápad. To bychom tu byli nadlouho. Z toho comebacku jsme chytla tak nostalgickou náladu, že jsem bráchovi převyprávěla celou journey iKON od WIN až po tenhle comeback. :'))) a taky nebyl dobrý nápad koukat zase na tohle video, cuz i cried.

Takže přejděme radši rychle rovnou k title song, protože... well, je to title song. Píseň nese název 'Love Scenario'. Ještě jsem se nedostala moc k překladům písniček, ale na překlad Love Scenario už jsem koukala. Text je krásný. Aby ne, když na nich iKON spolupracovali i s básníky. That's how awesome this comeback is. Jsem ráda, že dostala hodně prostoru vocal line. Jakože miluju rap line, ale vokály v iKON se nesmí přehlížet! A nemluvím jen o Jinhwanovi a Junhoem. Donghyuk má strašně sweet voice a celkově mě dostává poslední dobou stále víc a víc. (Also, he's looking damn good with that black hair.) Yunhyeong má taky skvělý hlas, stále ještě nemůžu z jeho part v Just Go. A pak je tu náš maknae Chanwoo se vším hlubším hlasem, který ale prostě taky hned poznáte. Teď se mi vybavilo, co o iKON řekl Bobby a Yunhyeong: "Every member is a different colour. But when put together, we make a beautiful rainbow."
Co se týče mv, tak to zkrátím. Všem to tam strašně sluší, huhuuu.;;-;; Jakože fakt. They all look so good. Celkově se mi líbí, jak to video zpracované. Asi to není hned moje nejolíbenější mv, but i like it.
Už se nemůžu dočkat live vystoupení, protože iKON live jsou vždycky ještě stokrát lepší! :3

Dále bych se ráda krátce pozastavila u písničky 'One and Only', protože je to Hanbinovo solo. My boy deserves it! He works so hard, I'm more than proud of him. Celé album je samozřejmě zase jeho práce a prostě... He's truly awesome. A jeho solo píseň je prostě lit a vše, co řeknu je: I'M A DOTDAE DAEHAN MINGUK DOTDAE!!!

A nakonec bych ráda vypíchla 'Don't Forget'. Ačkoliv jsem si zamilovala všechny písničky, tahle mě dostala nejspíš ze všeho nejvíc. Myslím, že až si ji sami poslechnete, tak bude důvod hned jasný. A ještě ten fakt, že by to měla být písnička pro fanoušky... Yeah, I was really emo after listening to it.

"Don't forget us, don't forget me... everything about me."(I lost it at this part.)


Anyway, všechny písničky na albu jsou opravdu skvělé. Ano, možná jsem trochu biased, ale i tak si stojím za svým. Je mi jasné, že se asi nebudou líbit všem. Ale myslím, že se tam pro každého najde alespoň jedna písnička, která by se mu mohla líbit. Takže určitě stojí za to, když dáte Return alespoň šanci. I swear, you won't regret. This album is gold.
Já jsem si album už dokonce objednala, protože ho prostě musím mít. Navíc to bude první official iKON merch, které budu vlastnit. I can't wait!♥ Doufám, že přijde, co nejdřív.

Tak... To by asi bylo pro dnešek všechno. Nevím, kdy se znovu ozvu, protože teď mám úplně minimum času, jelikož mě v blízké době čeká stěhování. Poslední dny trávím jen balením věcí. Pfuuu.. už mě to nebaví. :D Ale snažím se během chvilky volného času něco dělat. Momentálně jsem začala zase pracovat na svém original story, protože mě chytla zase nálada. Tak toho musím využít než mě zase opustí! Už to bude rok, co jsem to začala psát... :'D Nevermind.

Než se tady teda znovu ukážu, tak se mějte. Užívejte života, poslouchejte iKON, a brzy zase na viděnou!

xoxo,
Ady.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 beepinka beepinka | Web | 8. února 2018 v 12:18 | Reagovat

iKON mám ráda a občas si poslechnu jejich songy a tenhle není vyjímkou ^^ Fakt skvělé...:3. Neskutečně pohodová písnička...přesně takový ten jejich styl :3.

2 Ady Ady | Web | 8. února 2018 v 23:21 | Reagovat

[1]: To celé album je neskutečně dokonalé. Nedokážu ho přestat poslouchat ♥

3 nezenska-svine nezenska-svine | Web | 12. února 2018 v 12:56 | Reagovat

Taky se mi líbí ♥

4 Ady Ady | Web | 12. února 2018 v 20:52 | Reagovat

[3]: Je to úplná dokonalost♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama