one step closer.

17. prosince 2017 v 22:16 | Ady |  lost in thoughts
Hi hellooo.
Chtěla jsem jen dát o sobě trochu vědět v takovém krátkém updatu, protože teď na nic jiného moc času nemám. Vánoce jsou už za rohem (už za týden, chápete? Já ne.) Člověk by doufal, že ho proto učitelé nechají si trochu oddychnout, ale právě naopak. Na druhou stranu, aspoň si to zčásti odbyjeme hned teď a v lednu před uzavíráním známek toho bude míň. Or at least I hope so. Tenhle týden mě čekají poslední dva testy, zsv a dějepis. Té látky je teda dost, navíc dějepis mě zrovna teď dvakrát nebere, ale nějak to snad přežiju. Pak už se snad konečně dočkám svého zaslouženého klidu. A počítám s tím, že bych mohla mít zase víc času na psaní, takže... Konečně snad něco přidám.
Ale náhodou i teď se snažím aspoň něco málo za den napsat. Dokonce už mám i první kapitolu Time traveler napsanou! Jen pár drobných úprav a pak ji sem snad konečně hodím. A kromě toho plánuju ještě něco, ale to nevím, jak mi vyjde. Nebo takhle... Nevím, jestli to stihnu. No, znáte mě. Než já něco napíšu, tak to vždycky trvá. Nebo pokud to někdy vůbec dopíšu, hah.
To je tedy, co se psaní povídek/fanfikcí týče. Ráda bych, ale přidávala i další články. Poslední dobou je to tady hlavně jen o překladech. Což je další věc - ráda bych dokončila překlad Bobbyho alba ještě před koncem roku. Potom by se tu měl samozřejmě objevit nějaký den prosincový music update. Nu... Plány mám. Jen je všechny uskutečnit.
No nic. Myslela jsem, že vám tady budu déle povídat, ale asi si to budu muset nechat na příště. Nějak časově nestíhám. Ostatně... jako vždycky.
Tak se zatím mějte!

(me trying to be casual about christmas, but failing anyway.)

xoxo, Ady.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama