music update_#171127

27. listopadu 2017 v 23:02 | Ady |  music
Měsíc se nám pomalu blíží ke konci a já se s vámi ještě nepodělila o můj music update za listopad. Well... Teď už ano. Takže jako vždy, pár písniček, které mi nedají pokoj a stále mi hrají v hlavě. Enjoy.Epik High - Here Come The Regrets (ft. Lee Hi)
Epik High a Lee Hi. To je zaručená bomba. A ještě k tomu full english song? Damn, damn, daaaaamn! Když jsem písničku slyšela poprvé, zůstala jsem sedět s otevřenou pusou. Epik High jsou prostě mistři, co se textů týče. A v kombinace s Hayi, která jako vždycky slays, je to prostě naprostý masterpiece. Ale rozhodně si poslechněte celé album, protože všechny ty písničky jsou zkrátka... Wow. Momentálně jsem kromě HCTR ještě úplně in love with Lost One. Ten text je prostě... it left me speechless. U nich si musíte přečíst i ty texty, protože pak jsou ty písničky ještě silnější. Gosh, I just fuckin love Epik High. They've done something wonderful.

Aanysa x Snakehips - Burn Break Crash
Na tuhle písničku jsem narazila úplnou náhodou, jak už to tak u mě bývá. Zase přes ten youtube, který mi tohle vyhodil v recommended videích. And like.. Thank you, youtube! Snad okamžitě jsem se do té písničky zamilovala. A pak jsem dlouhé týdny nedokázala poslouchat nic jiného. To bylo každý den jen "yeah i wanna burn, break, crash, explode~ everytime you look at me, you look at me, i know". Je to taková příjemně energetická písnička, I like that.

ASTRO - Crazy Sexy Cool
Málem jsem si tohle nechala ujít, chápate?! Já ne. Sakra, vždyť bych přišla o tak skvělý song! Teda... Samozřejmě, že jsem měla v plánu si ji pustit. Jenom časem, ne hned. ASTRO sice poslouchám již od jejich debutu, vlastně se dá říct od predebutu, protože jsem sledovala to jejich drama To Be Continued. Jejich tvorba se mi líbila, členy mám opravdu ráda (i mean.. they are my precious babes, okay?), ale přesto jsem vůči nim nikdy nepociťovala tak velký "hype". A proto když tahle písnička vyšla, neměla jsem potřebu si ji hned pustit. Ale pak na mě to mv vyskočilo na twitteru, tak jsem si nakonec řekla "A proč ne." a pustila jsem si ji. Dobře jsem udělala. Téměř okamžitě se tahle písnička zařadila mezi moje nejoblíbenější od ASTRO. Rozhodně je to můj favourite comeback so far.

Olivia O'Brien - No Love
My guuurl Olivia!♥ Miluju její písničky. Vlastně nah... Miluju Olivii celkově, protože si na nic nehraje a je prostě svá. Zrovna teď nedávno vydala své první EP s názvem It's Not That Deep. Sooo give it a chance and check it out! Abych se přiznala, No Love mě úplně po prvním poslechu hned nechytlo. Nebo alespoň ne nějak výrazně. Tak jsem si jí pustila znovu, a pak ještě jednou... A bylo to. Nakonec si mě přece jen získala.

MONSTA X - Dramarama
Uhm... Well... Myslím, že k tomuto jsem se vyjádřila jasně a netřeba nic dodávat.
(Btw. Na té fanfikci stále pracuji! Nezapomněla jsem, snažím se. Just.. Bear with me.)

Lauv - Paris In The Rain
Poslední dobou tohohle zpěváka poslouchám nějak často. (Vůbec mi zrovna teď nehraje Breathe od něj.) Ale když... on má takový příjemný hlas. A jeho písničky jsou addictive. Jako taková I Like Me Better, kterou mám stále v hlavě, přestože už ji tolik neposlouchám. A víte, kdo za tohle všechno může? iKON! It's all their fault. Nebýt jich, tak mi jméno Lauv asi ani nic neříká.

Pentagon - Runaway
A nakonec můj nejnovější kpop objev. Teda já Pentagon znám jak dávno, jejich debutový song Gorilla jsem si pouštěla hned, co vyšel. Do jejich fandomu se neřadím, ale čas od času si takhle od nich něco pustím. Takže je lowkey sleduju. *whispers* cuz Hongseok.. c: A musím říct, že Runaway se mi fakt líbí. (Teda mě se líbí i jiné ofc, ale jakože... jelikož je tohle teď jejich nejnovější song... chápeme se, že?)


xoxo, Ady.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama