MONSTA X - DRAMARAMA

7. listopadu 2017 v 22:16 | Ady |  music
DRAMAMA RAMAMA RAMAMA HEY
okay... zase se uklidníme...
...
Kecám.
Připravte se na článek plný mého spazzu, cuz MONSTA X IS BAAAACK!!! And they're lit af🔥Chtěla jsem začít tenhle článek nějak inteligentně. But oh well... I guess not.

Monsta X poslouchám už od jejich debutu. Vlastně jsem k tomu byla tak trochu donucená, jak tak na to vzpomínám. :D Moje kamarádka mě pustit si Trespass a naučit se jména všech členů. Takže nebýt ní, asi bych se k nim nikdy pořádně nedostala. A že bych přicházela sakra o hodně! (Ale zase bych tak často neumírala, lel.)

Pokud mám být upřímná, Monsta X jsou teď jedna z hodně mála kpop skupin, které ještě pravidelně sleduji. Tak nějak jsem přestala kpop poslouchat tak jako dřív a držím se už jenom pár skupin a zpěváků. Možná jen čas od času si pustím i něco nového, ale jinak zůstávám pouze u svých faves.
Ale jak jsem řekla, Monsta X patří právě mezi ty skupiny, kterým zkrátka neodolám.

To se pak projevilo i na tom, že jsem nevydržela už déle čekat a musela jsem si to mv pustit hned ve škole. Řeknu vám... bylo to těžké. Držet všechny ty feels v sobě a nemoct se s nikým podělit o to, jaká je to dokonalost, protože nikdo jiný to v té třídě neocení. Proto si to musím vynahradit tady, yk. :')
Už hned při tom intru jsem měla chuť začít křičet, protože to "DRAMAMA RAMAMA RAMAMA HEY"!! Stačilo takhle málo a mě bylo jasné, že se mi ta písnička bude líbit. A samozřejmě, že Monsta X opět nezklamali. Další naprosto dokonalý song.
Jenže. Co ten videoklip? Zase?! Proč musí zase někdo z nich umírat?! Why does it have to be so sad, my heart huhuuuu;;-;; Ale jako příběhově je to rozhodně úplně úžasný! Fakt se mi líbí celý ten nápad s cestováním s časem. Mohli by s dalším comebackem udělat pokračování, tak jako to bylo u The Clan triologie.A taky v tom videoklipu vypadají všichni zatraceně dobře! Visuals on point. (//-\\) Ta kombinace černé a červené, anvfkgkmks I LOVE IT!!♥♥♥ To udělali snad schválně, aby mě odrovnali už úplně. To se jim teda rozhodně povedlo.


And the biggest killer award goes to... *drum roll* YOO KIHYUN!!!
cuz he literally ended me in this scene. ㅜㅜ

Btw. Jelikož se mi storyline tohoto mv opravdu líbí, dostala jsem nápad, že bych podle něj mohla napsat povídku. Tak snad se k tomu dostanu, protože no... znáte mě. (Nemluvě o tom, že na Monsta X jsem plánovala už jednu a stále jsem ji nezačala pořádně psát.)

Málem jsem se zapomněla zmínit i celkově o novém albu The Code. Samozřejmě jsem si ho poslechla hned, jak to bylo možné. A musím říct, že všechny písničky na něm jsou opravdu skvělé. Myslela jsem, že si vyberu nějakou oblíbenou, ale to se tady nedá. Možná časem, ale po prvním poslechu to pro mě bylo opravdu nemožné, protože se mi líbily všechny. (A teď fakt nepřeháním, jsou opravdu skvělé).
Nemyslela jsem si, že je to vůbec možné, ale... Monsta X se tímhle comebackem opravdu překonali. Jakože oni mají vždycky awesome comebacks, ale tohle je ještě víc!

Y'all, stan Monsta X and stream their new album!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama