Skins (TV series)

8. října 2017 v 21:10 | Ady |  tv series & movies
Tenhle článek mám v rozepsaných asi už od července, ale až teď jsem se dokopala k tomu ho zveřejnit. Lol. Každopádně jde o hodně dlouhý článek, so prepare yourself.

Fotka uživatele Skins.
Název: Skins
Roky vysílání: 2007-2013
Žánr: teen, drama, komedie
Tvůrce: Jamie Brittain, Bryan Elsley
Země původu: Velká Británie
Anotace: Komediální teen drama pojednávající o životech puberťáků žijících v anglickém Bristolu, kteří se snaží poprat se životem, jak nejlépe dovedou.
Mé hodnocení:

! ČLÁNEK MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY !


Už si nepamatuji přesně, jak jsem se ke Skins dostala. Myslím ale, že to bylo skrz něčí doporučení. Hodnocení bylo celkem dobré a navíc to byl britský seriál. A ty jsou mnohdy skvělé, aspoň dle mého názoru. Navíc miluji britský přízvuk, hehe. Tak jsem tedy neváhala a pustila si první epizodu tohoto seriálu. Postavy se mi zdály zajímavé a děj byl prostě... no o puberťácích. Ale v té době to nebyl přímo seriál, který jsem hledala. (Alespoň jsem si to myslela.) Takže jsem se místo toho začala dívat na něco jiného, co mě zaujalo o něco více.
Ale po nějaké době jsem se rozhodla k seriálu vrátit. A za všechno může Kaya Scodelario, která v seriálu ztvárnila Effy Stonem. Like she's so beautiful, I fell so hard for her. ┰ω┰
Začalo to asi tak, že jsem hledala někoho, kdo by mohl představovat jednu mou postavu v povídce (kterou snad už někdy vydám). Vybrala jsem si právě Kayu, úplně tak náhodně. Tam ten crush ještě ale nezačal. Až pak jsem začala narážet na její fotky, většina byla právě ze Skins, a tak jsem si řekla "fuck it, zkusím se na to kouknout znovu." Best decision I've ever made. Podívala jsem se znovu na první epizodu a tentokrát jsem neváhala a pustila si hned i další. A už jsem nedokázala přestat koukat.

Po dvou sériích se vždy střídá herecké obsazení, takže celkově má seriál tři tzv. generace. V závěrečné 7. řadě, která má 6 epizod, se objevily již známé postavy z prvních dvou generací. Dělí se celkem na tři části: Fire, Pure a Rise.
Ale teď konkrétně ke každé generaci.

Výsledek obrázku pro skins generation 1
• GENERATION 1 •
Tahle generace byla prostě dokonalá. Aby taky ne, když kvůli nim jsem si Skins tak zamilovala. Děj byl skvělý, problémy se kterými se potýkali a vůbec všechno bylo jako ze života. Některé epizody byly vážnější, ale i tak se jim vždycky povedlo vložit tam trochu toho humoru a rozesmát mě. Závěr první řady mě dostal, ale nic nemá na závěr té druhé, kde se vlastně celkově loučíme s touto generací. To jsem si i pobrečela. Ale když to nešlo jinak. Hlavně protože... kdo viděl, tak ví... T-T
Každý díl byl zaměřený na jinou postavu a to se mi líbilo, protože jsem se tak mohla s každou seznámit zvlášť. A každou tu postavu jsem si pak svým způsobem. Dobře, skoro každou.
Mojí nejoblíbenější postavou byla rozhodně Cassie.♥ (Když nebudu počítat Effy, která se tam sice objevila, ale neřadí se přímo mezi první generaci.) Cassie jsem si zamilovala hned po první epizodě, protože prostě "oh wow, lovely." Možná byla občas trochu divná, ale já divný lidi ráda. :'D A vůbec, Hannah Murray je skvělá herečka.
Výsledek obrázku pro cassie ainsworth gif
Výsledek obrázku pro cassie ainsworth bench gif

"she's thin,
she's blonde,
she says wow a lot."


V těsném závěsu za Cassie jsou však Chris, Maxxie, Tony a Jal. (Což jsou pomalu všichni ostatní, lol.) Řekněte mi, kdo by si nezamiloval Chrise. Jeho epizoda v první řadě je jedna z mých oblíbených. Bylo mi ho strašně líto, když zjistil, že ho máma opustila a jak se schoval do skříně. A jeho scény mě vždycky dokázaly rozesmát. He's such a cinnamon roll. (>∀<) Jal byla skvělá. Možná to nebyla tak výrazná postava, ale já ji měla ráda. A Chris a Jal spolu byli prostě dokonalí. Už zezačátku, když byli jen přátelé. Strašně moc jsem si přála, aby spolu skončili. Ani nevíte, jakou jsem měla radost, když se vážně dali dohromady! Ale jako, mohli jim dát víc společných scén. There wasn't enough Chris/Jal moments! T-T
Výsledek obrázku pro skins chris jal gif

Maxxie byl zlatíčko (and he's gay). Škoda, že nikdy neměl epizodu sám pro sebe a vždy se o ní s někým musel dělit. Pokud jde o Tonyho, tak s ním jsem měla zpočátku takový love-hate relationship. Byl to strašný asshole, jenže zároveň prostě... Nedokázala jsem ho úplně nemít ráda. Takže jsem se nedokázala rozhodnout, jaký k němu mám vlastně vztah. Ale v druhé sérii už jsem měla jasno.
Co se týče ostatních hlavních postav. Michelle jsem měla ráda, jen ne tak moc jako již zmíněné. Sid mi zpočátku nebyl moc sympatický, pak jsem sice změnila názor, ale i tak. Občas mi přišel moc otravný. :D A Anwara jsem moc nemusela. Nevím, prostě mi moc nesedl. Ve druhé sérii se taky objevila Sketch, ale jako vážně... Kdo by měl tu holku rád? She was fuckin crazy. And not in a good way.
Kromě toho také musím vyzdvihnout Stonem sourozence Tonyho a Effy. Cuz #siblingsgoals!!♥ Jak si byli blízcí a byli tu jeden pro druhého, to bylo prostě strašně sweet. Oblíbila jsem si je tak moc, že teď jsou jedni z mých nejoblíbenějších siblings duo ever.
Výsledek obrázku pro skins tony effy gif
Výsledek obrázku pro skins tony effy gif
"he's not nice. he's amazing."
~~~
"sometimes i think 
you're the only person in the whole
world Tony truly cares about."
 

A vůbec celkově byla tahle parta prostě skvělá. Ze všech tří generací mi přišlo jejich přátelství asi nejvíc přirozené(?). I just love them. I have nothing else to say.
Oh wait, i do... Fuck it for C.
Výsledek obrázku pro skins generation 1 gifVýsledek obrázku pro skins generation 1

Výsledek obrázku
• GENERATION 2 •
Po výměně obsazení z první generace zůstala pouze Effy, která se nyní stala jednou z hlavních postav. K ní se přidalo nové obsazení. O některých postavách už jsem něco málo věděla, ale i tak jsem se toho bála. Říkala jsem si, že první generaci pravděpodobně stejně nic nepřekoná. Ale mýlila jsem se.
Já ani nevím, jak bych popsala všechny ty pocity, které ve mně druhá generace vyvovala. Jestli si už předchozí pohrávala s mými city, tak tahle je úplně dorazila. It was just... oh my god.
Tentokrát se Skins dotkla i dalších témat z života. JJ byl autista. Emily a Naomi si uvědomovaly svou orientaci a museli se s tím vyrovnat. Láska a přátelství. Ale hlavně deprese. Asi budu znít divně, ale tak nějak se zajímám o psychické nemoci. A k depresi mám hodně citlivý vztah. (Možná zčásti proto, že jsem si takovým podobným stavem prošla sama a vlastně tak trochu stále procházím.) Nejvíc mě dostala epizoda, kde měla Effy breakdown. Tam jsem se neudržela a rozbrečela jsem se. Musela jsem ten díl dokonce pozastavit, protože jsem to musela rozdýchat. A pak tu byla záležitost s Freddiem. Nechci psát konkrétně co, abych to úplně nevyspoilerovala. Každopádně... That left me speechless. Like seriously, I was totally speechless.
K celé generaci jsem si opravdu vytvořila hluboké pouto. Všechny postavy jsem si svým způsobem oblíbila, ačkoliv některé více a některé méně. Ale tak to je asi normální. Dokonce i ten zpropadený Cook se mi nakonec dostal pod kůži. Většinu třetí řady jsem ho nedokázala vystát a přišel mi jako úplný jerk. A to jsem předtím hodně četla, jak ho lidi srovnávali s Chrisem a já si jen říkala "Nope, tohle není ani trochu můj Chris." Ale pak Cook odhalil, jak soft ve skutečnosti je a já už ho nedokázala nenávidět. Jeho "Cookie wants some love, too" byl myslím ten zlomový okamžik. A tohle je další věc, která se mi na Skins tak líbí. Donutí vás změnit na člověka názor - ukáže vám, že ne všichni jsou takoví, jací se zdají být. A Cook byl opravdu jen misunderstood. Jak už jsem řekla, zamilovala jsem si každou postavu. Freddie byl my bae od první epizody, JJ byl takový sweetheart I just wanted to protect him at all cost, Katie protože "I'm Katie fucking Fitch. Who the fuck are you?", Emily a Naomi, Pandora, Thomas - prostě všichni. Moje srdcovka z druhé generace, vlastně z celých Skins, je i tak ale Effy Stonem.♥
Výsledek obrázku pro effy gifVýsledek obrázku pro effy gif


"nobody breaks my heart."
Možná mi to nebude věřit, ale oblíbila jsem si i všechny páry této generace. (Nepočítám Freddieho a Katie, kteří spolu chodili asi jen epizodu či dvě.) Jako první máme Pandoru a Thomase. Přiznám se, že na tyhle dva nemám tak ráda jako ostatní, ale i tak je ráda mám. A ti dva mi přišli, že se k sobě svými lehce weird povahami hodí. (Alespoň ze začátku, je fakt, že pak už to trochu pokulhává.) Pak je tu Naomily, nebo-li Naomi a Emily. To je prostě srdcovka. Hezky poukazovaly to, jaké to je pro teen homosexuály. Naomi si zpočátku odmítá přiznat svou orientaci, Emily se musí potýkat s rodinou, která s jejich vztahem nesouhlasí. Vůbec celkově se mi líbilo, jak se ten vztah postupně vyvíjel. Ale víte, kdo byl strašně cute? JJ a Lara! :3 Ti dva se spolu sice objevili jen krátce, ale i tak jsem si je strašně zamilovala. Ani nevíte, jak moc jsem fandila JJovi, aby jí sbalil. :D
A teď jedna z hlavních otázek této generace... Ceffy or Freffy? Nebo-li, Cook a Effy nebo Freddie a Effy? Well, samozřejmě jsem chtěla pro mou milovanou Effy jen to nejlepší. A to podle mě byl Freddie. Hodně to ovlivnilo i to, jak jsem Cooka zpočátku neměla ráda a Freddieho naopak milovala od samého začátku. Nicméně, pokud mám být upřímná, tak mám ráda oba páry. Ačkoliv Freffy miluju, tak mám jistou slabost i pro Ceffy. Cook a Effy spolu měli několik opravdu skvělých scén a já jsem nakonec ráda, že tam byli. Cuz "We are Cook and Effy." makes my heart so weak.. ;_; I tak jsem, ale větší fanoušek Freffy. Přišlo mi prostě, že se k sobě Freddie a Effy hodili více. Nebo jako... Byli spolu lepší. Vztah Cooka a Effy mi přišel jako takový ten hezký, který však nikam nevede. Zatímco Freddie a Effy k sobě zkrátka patřili a byli pro mě endgame. My heartuu... ;;-;;
Výsledek obrázku pro freffy gifVýsledek obrázku pro freffy i love her gifVýsledek obrázku pro freffy gif

Teď tím možná někoho překvapím, ale je tu i několik věcí, které této generaci musím vytknout. Ano, ačkoliv jsem tady teď dlouze povídala o tom, jak tu generaci miluju, něco mi na ní přesto vadilo.
Tak zaprvé to byl právě již zmiňovaný milostný trojúhelník Cook x Effy x Freddie. Jakože nevadilo mi, že tam byl. Ale to, jak se to strašně táhlo a v podstatě se většina té třetí (a část čtvrté) točila furt dokola kolem těch tří, až to bylo celkem únavné. A vůbec, musím souhlasit s názorem, že celá druhá generace je hlavně o Effy. Jelikož je to moje fav postava, tak mi to samozřejmě nijak zvlášť nevadilo. Ale chápu, že některým to mohlo vadit.
A když už mluvíme o Effy. Chyběl mi tu Tony. Já chápu, že ten odešel s první generací a že ten herec už pravděpodobně nemohl dál hrát, ale víte co... V prvních dvou řadách jsme viděli, jak jsou si ti dva blízcí. Byli tady jeden pro druhého a starali se navzájem o sebe. Tak bych čekala, že se tam o Tonym budou aspoň častěji zmiňovat. Effy mu mohla třeba psát, volat nebo tak. Ale on je tam za celou dobu zmíněný snad jen dvakrát, třikrát. A nebo fajn, nemusel tam být v průběhu série. Ale co potom, co se Effy zhroutila? I mean like, she tried to kill herself... V tu chvíli bych ho tam opravdu očekávala. Obzvlášť kvůli tomu, jak si byli blízcí. Effy tu pro něj taky byla po jeho autonehodě. Tak on tam měl být určitě. A taky mi nejde do hlavy, proč se neobjevil ani její táta. Like duuuh, his daughter almost died and he won't even show up in the hospital? Her dad wasn't like that, he loved her.
Dalším bodem jsou ty vztahy. Přijde mi, že tam pomalu snad každý každého podvedl. Já vím, že nevěra je celkem normální úkaz, ale až v takové míře? Jakože tam si snad každý pár prošel nevěrou. Pandora a Thomas dokonce dvakrát. A Naomily lowkey taky, v době jejich krize, kdy se Emila chovala jako utržená ze řetězu. Fakt tam snad nebyl nikdo nikomu věrný.
A nakonec... ten konec. Ten mě štve ze všeho nejvíc. A nemluvím jen o té jedné události, i když ta pro mě byla dost srdcervoucí. Ani jsem nebyla schopná brečet, jak jsem z toho byla v šoku. Jen jsem čuměla s otevřenou pusou. I'm forever heartbroken. A hlavně to nebylo vůbec necessary. Protože ačkoliv mě to ranilo, přišla mi celá ta situace celkem směšná. Jakože jak pravděpodobné to je? Když už to tam chtěli dát, tak mohli najít jiný způsob. Tohle mi přišlo hloupé, ale okay. Ještě jsem ochotná nad tímhle přimhouřit oko. Jenže ten konec měl další vadu: příliš uspěchaný. Nemám nic proti otevřeným koncům. Ale tenhle mi přišel prostě otevřený až moc. Možná měli udělat ještě jednu epizodu, ta by myslím bohatě stačilo. Nebo klidně jen pár minut navíc. Takhle to bylo moc uspěchané, jako by si až v poslední epizodě vzpomněli, co všechno musí uzavřít. Takže bohužel mi ten konec zkazil jinak dokonalou generaci. Protože ano, přes všechny ty chyby, co jsem právě vyjmenovala, jsem měla tuhle generaci ze všech nejradši.
Výsledek obrázku pro skins second generation gifVýsledek obrázku pro skins generation 2 gif

Ale co se musí nechat. Bylo úplně dokonalé, jak obě série končí s Cookem, který křičí svou line. Maaan, that was perfect. So yeah... I'M COOK!!!
Výsledek obrázku pro cook i'm cook gif

Výsledek obrázku pro skins generation 3
• GENERATION 3 •
O této generaci toho bohužel nemám moc co říct. A to z jednoho prostého důvodu. Nijak extra na mě nezapůsobila. Ano, bylo tam pár dobrých scén, měla jsem ráda některé postavy, ale jinak? Meh.
S těžkým srdcem jsem se musela loučit se svou milovanou druhou generací a bála se, že ta další už mě nebude bavit. Hodně jsem četla, že ta třetí generace už byla o něčem. Ale říkala jsem si "Neee, někomu se nelíbila ani ta druhá a vidíš, jak to dopadlo." Jenže bohužel. Tady se mé obavy naplnily. Ať jsem se snažila jakkoli, nedokázala se mi tahle generace dostat pod kůži. Popravdě, u některých epizod jsem se musela dokopávat, abych si je vůbec pustila. Zatímco od těch předchozích sérií jsem se naopak musela odtrhávat, abych na to nečuměla furt.
Možná by se mi líbilo, kdyby tam jako v předchozích sériích byl někdo, kdo by je pojil s předešlou generací. První a druhou spojuje Effy, ale tu druhou a třetí už nic. Tentokrát vyměnili celé obsazení a to mě právě celkem mrzí. Třeba by to bylo lepší, kdyby tam někdo takový byl. Takhle to bylo skoro jako úplně nový seriál. And let's be honest, I missed the Stonems.
Neříkám, že byla tahle generace špatná a že vůbec nestála za sledování. To právě naopak. Myslím, že by jí každý měl aspoň zkusit dát šanci a neodepisovat ji hned. Jak už jsem řekla, měla i pár svých dobrých scén. A taky se zabývali problémy teenagerů. Jako třeba Mini, která byla sice populární, ale stejně byla ohledně sebe strašně insecure. Zároveň se mi zdálo, že ze všech generací vedli poměrně nejklidnější životy. Or at least I got that feeling. Což je vlastně taky celkem podobné některým teenagerům.
Oblíbila jsem si některé postavy, i když to bylo opravdu jen tak lehce. Jakože mi byly sympatické, ale nic víc. Byli to třeba Grace, Rich, Mini, celkem i Alo a nakonec dokonce i Liv. Ale hlavně Alex. Ten se stal takovým mým bae ze třetí generace, když už nikdo jiný. Ale víte, co je na tom to smutné? Alex se pomalu nedá pokládat ani za hlavní postavu. V 5. sérii nebyl vůbec, jelikož se objevil až v 6. sérii jako nová postava. Tam měl teda jednu epizodu pro sebe, ale jinak? Objevoval se jen zřídka. A navíc se kamarádil pořádně jen s Liv. Ale jejich friendship bylo A+, I loved them together!
Výsledek obrázku pro skins alex gifVýsledek obrázku pro skins alex and liv gif

Jenže ty ostatní postavy jsem neměla ráda. A tentokrát to bylo fakt, že jsem je neměla ráda. Byly mi nesympatické a lezly mi krkem, že jsem byla vždycky otrávená, že tam byly. Takovou Franky jsem měla třeba v první epizodě ještě ráda. A myslela jsem si, že to tak zůstane. But ehh, nope. Nakonec to byla asi postava, kterou jsem měla ze všech nejméně ráda.
Jeden z důvodů, proč jsem vydržela na tuhle generaci koukat, byl Rich a Grace. Omg, I shipped them from the very beginning. :'3 A strašně jsem jim přála, aby jim to vydrželo. Byli spolu strašně cute. So like... ahhh Skins, why you do this. T-T A taky jsem si celkem oblíbila Ala a Mini. But Rich and Grace were better.
Výsledek obrázku pro skins grace and rich gifVýsledek obrázku pro skins rich and grace

Takže za mě tohle sice byla asi nejslabší generace, některé díly byly nudnější, ale i tak podle mě stojí za to se na ní kouknout. Hlavně ta druhá část 6. série mě zase chytla a poslední díl byl hezký. Takový happy end to byl. Příjemná změna oproti tomu, co mi provedla druhá generace. :'D
Výsledek obrázku pro skins third generation gifSouvisející obrázek

Výsledek obrázku pro skins: complete seventh series
• FIRE, PURE, RISE •
Závěrečná 7. série je rozdělena do tří částí: Fire, Pure a Rise. Každá z těchto částí má 2 epizody a jejich hlavními postavami jsou Effy, Cassie a Cook.
Těšila jsem se na tuto sérii z toho důvodu, že šlo o moje oblíbené postavy. Nakonec z ní mám však takové smíšené pocity a nejsem si jistá, jestli to za to stálo nebo ne. Protože v podstatě nám nedala nic. Jenom jsme dostali možnost nahlédnout do dospělého života každého z nich. Takže pokud si od toho nic neslibujete, tak vás to asi nezklame. Ale já jsem doufala, že když je tam Cook a Effy, tak se mi dostane pořádného zakončení jejich generace. Chápete, že to tam aspoň nějak vysvětlí, zmíní se o tom, co se dělo potom. Ale ničeho takového jsem se bohužel nedočkala.

V první části Fire je ústřední postavou Effy. Kromě ní se, ale také objevily další již známé postavy a to Naomi a Emily. Yasss, my girls still standing strong!
Jediné, co se nám tedy dostane, je pohled na dospělý život Effy. Jak pracuje a vede celkově už takový spořádaný život. Očividně se už poprala se svojí depresí. (O které tam taky ale není zmínka a já bych přitom celkem ráda viděla, jak to zvládla překonat.) A ačkoliv už se Effy uklidnila a už to není ta teenagerka, pořád v ní něco zůstalo. Ta stará Effy tam pořád svým způsobem byla a stále jsem cítila její přítomnost, za což jsem byla ráda. Hlavně když se objevil ten její significant úsměv, you know that Effy smile. Prostě that's my guuuurl!♥
Takže když opomenu to, že se vlastně nedozvíme nic nového ohledně toho, co se stalo po konci druhé generace, tak se mi Fire celkem líbilo. Byla jsem ráda, že jsem dostala šanci se s Effy rozloučit a naposledy se podívat do jejího života. Ano, mohlo to být lepší, ale tak... dalo se to. Ale byly tam úplně nádherné záběry města a tak, to musím pochválit! Cinematography on point.
Oh and I'm gonna pretend that the Naomily thing didn't happen. It was all just a dream, my girls are happily living together. :')
Výsledek obrázku pro effy fire gifVýsledek obrázku pro effy fire gif

Druhá část Pure je věnovaná Cassie. Tohle bylo teda zklamání. A to jsem od toho ani nic moc neočekávala, když první generace skončila poměrně uzavřeně. Ale to co jsem dostala bylo teda opravdu zklamání. Hlavní problém byl, že mi to skoro ani nepřišlo jako Cassie. Jakože jasně, byla to ona, ale zároveň mi přišlo, jako bych pozorovala Hannah Murray v úplně jiné roli. Nedočkala jsem se ani jednoho jediného "wow"! Vím, že to zní hloupě a lidé dospívají a mění se, ale chápejte. To "wow" k ní prostě tak patřilo. A bez toho to prostě nebyla ona.
A další věc je ten příběh. Hlavně Jakob. Já bych toho kluka měla i ráda a myslím, že bych i měla radost, kdyby se s Cassie dal nakonec dohromady. Kdyby neudělal to, co udělal. Jako promiňte, ale on jí fotil bez jejího vědomí, narušoval její soukromí a pak ty fotky ještě zveřejňoval na internet. Basically ji stalkoval. To já fakt zkousnout nedokážu. Bylo milé, že si o ní myslel, že je hezká a proto jí fotil. To bych možná ještě unesla, kdyby to byly jen takové ty obyčejné fotky, které si pak nechá pro sebe. I mean like... we all do it sometimes, don't we? Ale on jí fotil doma, když byla jen ve spodním prádle! Chodil do opuštěné kanceláře naproti jejímu domu, aby jí mohl sledovat a tajně fotit. A pak to všechno zveřejnil na internet. Čím se to pomalu liší od toho, co dělala Sketch. Ale víte, co je na tom to nejšílenější, kvůli čemu se právě chytám za hlavu? Cassie mu to všechno odpustila. Jakože chvilku byla naštvaná, ale pak za ním šla a nechala se fotit. That's fucked up.
No, a jinak měla Cassie takový lowkey románek s jejím spolupracovníkem, který byl spíše jednostranný. Dostala do opatrovnictví svého brášku, což bylo cute. A to je tak všechno, co se tu dělo. Neříkám, že to nestálo za shlédnutí. Jen mě to prostě nenadchlo tolik, jako to Skins vždycky umělo.
Ale zase se jim musí nechat ta cinematography, která byla zase perfektní.
Výsledek obrázku pro skins pure gifVýsledek obrázku pro skins pure gif

A nakonec třetí část Rise, která se soustředila na Cooka. Tak tohle byla... pecka. Po shlédnutí druhého dílu jsem opravdu zůstala koukat s otevřenou pusou, protože prostě wow. Skins bylo vždycky takové odlehčené drama, protože se tam objevovaly prvky humoru. Ale tohle bylo čisté drama.
Bohužel jsem se tu opět nedočkala pořádného závěru, ale aspoň už tu byla nějaká spojitost s minulostí. Dozvěděli jsme se, že Cook nakonec toho psycho doktora zabil. A od té doby žije na útěku. Takže u něj bylo pochopitelné, že minulost nechal za sebou. Jak sám řekl hned na začátku epizody. (Btw. I screamed when I heard his voice, cuz daaaamn I missed my Cookie!) Ale i tak jsem doufala, že se dozvíme trochu víc. Nicméně, nezklamalo mě to tolik jako u Fire, kde jsem to opravdu očekávala.
Cook byl v podstatě pořád stejný, i když teď byl více uzavřenější a opatrnější. Ale pořád to byl ten starý Cook, který se vždycky točil kolem těch nezákonných věcí a podobně. Teď se z něj stal drogový dealer a pracoval pro jakéhosi mafiána. A právě to nám zaručilo to drama do obou epizod. Protože boss mafián... tak to už je jasné, že se něco stane.
Tohle už rozhodně nebyl žádný teen život. A já na to celou dobu koukala s napětím a bála se, co se bude dít dál. Ten konec mě však dorazil. To byl opravdu nářez. A bylo mi do breku, protože jsem chtěla, aby byl můj Cookie konečně šťastný. T-T (A taky jsem tak trochu doufala, že se zase setká s Effy. But I know, she's in the past and he left it behind.)
Rise mě tedy dostala nejvíc. Tím, jak surově to ti tvůrci předhodili a už si nebrali servítky. A prostě celkově se mi tahle část líbila, protože si fakt dokázala udržet moji pozornost po celou dobu.
Oh, a taky jsem se dočkala svého oblíbeného "I'm fuckin Cook!" :>
Související obrázekVýsledek obrázku pro skins rise gif

A co bych řekla na závěr? Skins je neuvěřitelně skvělý seriál. Už po první řadě jsem byla rozhodnutá zařadit ho mezi své nejoblíbenější seriály a můj názor se nezměnil ani po shlédnutí dalších sérii. Jednu jedinou hvězdičku ve svém hodnocení jsem však strhla kvůli třetí generaci a 7. sérii, které ve mně nechaly smíšené pocity. Ale jinak bych neváhala s plným počtem, protože Skins je prostě dokonalost!
Rozhodně se k tomuto seriálu budu vždycky ráda vracet a vám všem, kteří jste ho ještě neviděli, může Skins jen doporučit!


Thanks for reading this extremely long article till the end. Or even if you didn't read it all, still thank you!<3
xoxo, Ady.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 MagicMax MagicMax | Web | 8. října 2017 v 21:22 | Reagovat

Tobě by ye mohlo libit WKfu https://www.youtube.com/watch?v=z73E40Fv_Q0 ☺

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama