music update_#171015

15. října 2017 v 21:57 | Ady |  music
Máme tu další měsíc, tak co se takhle zase kouknout na písničky, na kterých momentálně ujíždím?


Illenium - Beautiful Creatures (feat. MAX)
I'm sooooo in love with this song!!!♥♥ Like seriously... It's so beautiful.
A zase jsem se k ní dostala skrz autoplay na youtube. Fun fact tho, Maxe přitom normálně sleduju a poslouchám. Ale zrovna tahle písnička mi nějak unikla a narazila jsem na ni až o pár dní později. Od té doby ji však nemůžu dostat z hlavy.

DAY6 - I Need Somebody
Jako každý měsíc tu máme dvě nové písničky od DAY6. Musím se přiznat, že mě ta main písnička When You Love Someone hned neoslovila. (Ovšem teď když už jsem si ji poslechla x-krát, tak se mi přece jen dostala pod kůži.) Jejich druhá písnička mě však zaujala okamžitě. Ta je prostě... dokonalá. Ale nejvíc mě dorazil ten text. Why are they doing this to me? ㅠ-ㅠ

LANY - Super Far
Od LANY se mi hodně líbila písnička ILYSB, takže když jsem si všimla, že mají nové video, tak jsem si ho pustila. A pak jsem si tu písničku pouštěla už pořád. Vlastně mi hraje většinou alespoň jednou za den. Čekám, kdy mě omrzí. :D Ale do té doby... *jammin' to this song like there's no tomorrow* \( ̄▽ ̄)/

B1A4 - Rollin'
Okay, ale tohle je úplně nádherná písnička!! Úplně awww (//-\\) Nikdy jsem B1A4 moc neposlouchala, i když se mi některé jejich písničky líbili. Málem jsem si kvůli tomu nechala tenhle skvost ujít. Všimla jsem si totiž, že měli comeback, ale neměla jsem v plánu si to pouštět. Protože poslední dobou, co se alespoň kpopu týče, poslouchám jen určité skupiny a zpěváky (aka only my faves). A kdybych si to fakt nepustila, tak bych udělala takovou chybu. Hrůza jen pomyslet! lol. Každopádně, když jsem pak večer ležela v posteli a nechtělo se mi spát, tak jsem si ji přece jen pustila. A zamilovala se.

Jeremy Zucker - Talk Is Overrated ft. blackbear
Eyyy, zase náhodou objevená. I když teď nevím, jak přesně to bylo. Myslím, že jsem na ni klikla kvůli tomu názvu. Cuz yeah... talk is overrated, man. O pár poslechů později už jsem ji nedokázala dostat z hlavy a jen jsem si zpívala "talk is overrated, let's just vibeeee."

GOT7 - You Are
GOT7 is baaaack, woohoo!<3 Tohle je přesně jedna z těch mála kpop skupin, které ještě tak nějak pravidelně sleduji a tak jsem si tenhle comeback nemohla nechat ujít. A musím říct, že mě teda překvapili. V tom dobrém slova smyslu, samozřejmě. Nevím ani proč, ale prostě když jsem uslyšela You Are poprvé... Nevím, jak bych to vyjádřila. Bylo to prostě takové... úplně jsem z nich měla jiný feeling. Aneb jak to pak vyjádřil někdo na twitteru: "GOT7 are being reborn with this album."

Post Malone - I Fall Apart
Someone very dear to me likes this song and made me listen to it. We stood outside in the dark and cold weather just to listen to this song. But honestly? I'd do it again. Without hesitation, anytime. So now it's another sweet memory for me.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama