before i lose my mind, i'm here to say hi.

17. srpna 2017 v 23:49 | Ady |  lost in thoughts
Původně jsem chtěla přijít jen s music update, ale pak mi to přišlo takové moc dull. Tak jsem se rozhodla, že z toho udělám takový celkový update z mého života. To jsem to vylepšila, co? Lol, I know. Každého to strašně zajímá. No, ale což. Mám chuť se trochu vypsat, tak proč ne takhle. Speaking bout writing... well, we'll get to it.
Nu, tak kde začít?

Výsledek obrázku pro hiding gif▬ summer is slowly ending, pls help
Okay, chápu, že to asi všichni neradi slyšíme. A věřte, že se nenávidím za to, že to říkám. Ale prázdniny pomalu končí a za chvíli zase začíná škola. Mám normálně hrůzu ze všech těch "back to school" plakátů. Jakože nooooo, pls stop. ;-;

A jo, teď zním asi jako basically každý. Ale u mě to není kvůli tomu učení nebo tak, že bych chtěla mít free dny, jako u většiny. Teda jako jo, zčásti to tak mám taky. But more like I'm scared that... i won't be able to handle it.
Víte, jak moc jsem tohle léto potřebovala? Já to v té škole už fakt nedávala. I don't even know how many mental breakdowns I had the last few months of the school. A teď to asi taky nezní nějak "vážně", but... it hurts, you know? Já to vždycky zvládala tak nějak v pohodě, jakože tu a tam to bylo horší, ale jinak furt celkem chill. Ale tentokrát, nevím, už jsem to prostě nezvládala. And then my anxiety got worse and I lost it, the battle I've been fighting for so long. But I had to get up every morning and pretend that I'm alright.
Proto jsem byla neuvěřitelně ráda, když začaly prázdniny. Literally jsem si řekla, že po celé ty dva měsíce, nechci o nikom a ničem school related slyšet. Takže ani o lidech ze své třídy. A to s nimi vycházím poměrně dobře. I'm so mean, right? Ale když oni mi na té psychice taky nepomáhali. Not even my friends. I felt so invisible there, they only came to me when they needed something.
But i'm okay! Jen jsem si potřebovala od toho všeho odpočinout a mít nějaký čas jen pro sebe. Social interactions drain me. Ale přijde mi, že jsem ještě té energie nenačarpala dost, abych se do té školy mohla vrátit. .-. Anyway, wish me luck~ Snad to tentokrát zvládnu bez těch breakdowns. Možná jen s jedním čas od času, heh.
Čeká mě druhák, gosh. Začínám už být stará. :D

Výsledek obrázku pro a series of unfortunate events the end▬ reading
Nebyla bych to já, kdybych mezi svými healing aktivitami neměla čtení. A i když jsem mu nevěnuji tak moc, jak bych chtěla, i tak si během dne musím alespoň jednou sednout nad nějakou knížkou. Teda většinou je to večer a hlavně před spaním. Bez nějakého toho čtení bych prostě neusnula. :D
Před pár dny jsem právě dočetla sérii A Series of Unfortunate Events by Lemony Snicket (což je pseudonym Daniela Handlera). Jde o 13ti dílnou sérii, která vypráví o sirotcích Baudelairových - Violet, Klaus a Sunny. Po smrti jejich rodičů je pronásledují jenom samé špatné věci a to především v podobě hraběte Olafa (Count Olaf). Jejich příběh je plný záhad, lehce temný a možná se vyskytuje i trocha toho černého humoru, but i like it. Opravdu jsem si celou tu sérii oblíbila. A pokud někdo není na čtení, tak podle prvních čtyř knížek byl natočen film a nebo také Netflix natočilo seriál. Bohužel musím, ale čekat do začátku roku 2018, než vyjde nová série!
No a momentálně mám rozečteno It's Kind of A Funny Story od Neda Vizzini. Jsem teprve na začátku, ale už teď tu knížku miluju. I mean... I can relate to the main character. Like not really, but somehow. I just understand how he feels, cuz sometimes I feel like that too.
"I didn't want to wake up. I was having a much better time asleep.
And that's really sad. It was almost like a reverse nightmare,
like when you wake up from a nightmare you're so relieved.
I woke up into a nightmare."
A když už je řeč o knížkách, plánuji také takový book update s menšími recenzemi. Zatím nevím kdy, protože jsem zatím vybírala, o jakých knížkách chci psát. Ale jednu už mám, tak chci napsat alespoň ještě dvě, aby to nebylo tak krátké. ^^

▬ The Office; it started so innocently thoVýsledek obrázku pro the office gif
Začalo to tak nevinně, jen jsem chtěla vědět, o čem to přesně je... *sigh* Jak jsem mohla tušit, že tomuhle nonsense seriálu tak propadnu?
A za všechno může Jae z DAY6! Dobře, možná ne tak úplně. Chtěla jsem se na to kouknout už nějakou dobu, kvůli všem těm gifkám a memes z toho. Honestly, I live for all the memes. Ten seriál je plný tolika použivatelného materiálu, že jsem si prostě říkala "I must see this meme heaven!" A když se pak Jae vrátil zpět na twitter (bless this!!!) a nastavil si Dwighta jako svou profilovku, s tím že o The Office párkrát tweetnul... měla jsem jasno. Tak jsem se k tomu nakonec dokopala a pustila si první epizodu. A pak další. A teď už jsem v druhé sérii (i když actually ta první má jen 6 epizod), ale nemůžu přestat, protože chci prostě vidět moooOOOoore. Damn you, Jae, it's your fault.
Kromě toho jsem před nedávnem dokoukala Skins. Omg, i'm gonna miss this series so much!! TT-TT Takže teď mám takovou lowkey krizi. Znáte to, když dokoukáte nějaký seriál. :'D Musím si tedy najít nějaký nový. Teda mám teď The Office, ale potřebuji i nějaké to drama or action. A popravdě mám vyhlídnuto několik seriálu, ale nedokážu si vybrat, který si vybrat jako první. :D Takže mi do komentářů můžete klidně nějaké doporučit, určitě mi tím ulehčíte výběr!

▬ little music update
Aneb to jediné, čemu jsem se původně chtěla ve svém článku věnovat. Písničky se kterými se chci podělit.
[1] Taeyang - Darling; [2] Taeyang - Wake Me Up
Celé to Taeyangovo nové album je prostě dokonalost a zrovna teď mi tu hraje, když tohle píšu. Pokud jste ho ještě neslyšeli, tak stačí kliknout zde. Přemýšlela jsem o tom, že bych napsala článek jen o tom albu a napsala ke každé písničce svůj názor a tak. Ale ještě nevím, uvidím. :D Každopádně, mně osobně se z alba nejvíc líbí asi White Night (i když je to jen krátké intro), Wake Me Up, Amazin', Empty Road a ahhh, všechny jsou prostě skvělé! BIGBANG mě zkrátka nikdy nezklamou, ať už jako skupina nebo solo. I love my kings.
Oh a když už jsem to tak hezky vychytala. V Koreji už je 18.8., což znamená #Happy818GDay!! Yassss, můj ultimate bias má narozeninyyyy♥ A konečně se dočkám videoklipu k Bullshit, yay! Bude sice dostupné jen na USB, které nemám, ale ehm.. *cough* we all know someone is going to leak it, anyway. *cough*
A rovnou dopředu popřeji i k 11. výročí BIGBANG, které je 19.8.!♥♥ Už 11 let, wah. VIPs & BIGBANG, until whenever!<3
[1] iKON - Perfect; [2] iKON - Worldwide
Další dokonalé písničky od mých zlatíček, huhuuu. ;;-;; I když jsem furt naštvaná za to, že tohle zveřejňuje YG jen v Japonsku. Zase posílá iKON do Japonska, v podstatě už z nich udělal japonskou skupinu. Sami iKON se vyjádřili, že se jim to nelíbili. A pamatuji si, jakou měli naposled radost, když se konečně po dlouhém koncertování v Japonsku, vrátili domů do Koreji. A pak říkali, jaký je to nezvyk mluvit v korejštině. I mean... I don't find this okay. They are koreans ffs, a korean group. The "K" in iKON stands for Korea!! Ale proč by se YG staral, že? Hlavně, že vydělává penízky z jejich koncertů. -.-"
Přitom obě písničky byly původně v korejštině. A když bylo zveřejněno, že budou vydány jen v Japonsku, tak se pak Hanbin omlouval fanouškům. It makes me cry, you know. They feel sorry, but it's not their fault at all. ;_; Při interview, kde pouštěli poprvé tyto písničky, si Hanbin dokonce broukal Worldwide v korejštině. A Junhoe dneska zazpíval kousek korejské verze Perfect na V app. They really want to release songs in korean.
Navíc si myslím, že by měli s oběmi písničkami v Koreji úspěch. Když se jim tam nelíbilo Bling Bling, tak myslím, že alespoň Perfect by to dotáhlo daleko. Protože je opravdu perfect! Vocal line zazářila! Opravdu myslím, že by to mělo úspěch. Jen si vemte Apology.
But let's move, nechci vám tu o tom psát dlouhé slohy. Už takhle jsem se rozepsala. It just makes me upset, I want only the best for iKON. :<
Bea Miller - brand new eyes
Aby to nebyl zase jen samý kpop, tak tady je písnička, na které momentálě nejvíc ujíždím. It's just so beautiful. :'333 Mám ráda Beu Miller a tahle písnička byla natočena k filmu Wonder, který má vyjít na podzim tohoto roku. Do té doby jsem o tom filmu neslyšela, takže hned potom jsem se koukala na trailer. No, a teď už mám na co jít do kina! :D Radost mi i udělalo zjištění, že se režie ujal Stephen Chbosky, který napsal The Perk of Being a Wallflower. One of my fav books!♥ Takže potom jsem měla na 100% jasno, že ten film musím vidět. A kromě toho si také chci přečíst knížku, podle které to natočeno. To bych ráda stihla do té doby než se na ten film kouknu, protože si radši vždycky přečtu knižní předlohu, než se kouknu na film. A navíc jsem zastáncem toho, že ve většině případech, jsou knihy lepší. :D
Takže náhodou, nečetl někdo už tu knížku? Is it good, worth reading? :3

▬ writing; or more like still struggling but keep on trying anyway
Když už jsem to nakousla na začátku... Já a psaní. Už bych mohla zase něco vydat, co? Ach jo. Ale já snažím, přísahám. Jenom to prostě nejde tak, jak bych chtěla. A přitom chci psát, strašně moc chci psát. Uprostřed dne přemýšlím nad všemožnými scénáři, které bych mohla sepsat, ale nakonec to nikdy nevyjde. Nějak se nemůžu dostat do té správné nálady. Otevřu to, že začnu psát, ale pak mám takový lowkey writer's block a tak to nakonec skončí tak, že nenapíšu nic. Ale zrovna minulý týden se mi povedlo napsat takovou malou část jedné povídky. Ale je to strašný, takže to budu muset stejně znovu přepsat. ._. Tuhle povídku mám, ale v plánu zveřejnit do konce prázdnin. Snad to vyjde. Nejpozději byste se jí dočkali na začátku září, protože well.. to září je tam důležité, heh. A jde o jednorázovku. Ale trochu dark a depressive, ehm ehm. No, tak snad se mi povede napsat včas!
A pak taky Yundong. Už mi chybí na ně něco psáááát. T-T A vůbec, chybí mi psaní gaykon. A taky čtení... musím si najít nějakou další fanfikci na ně. Ale prostě, když jsem viděla poslední momentky Yundong, tak jsem prostě úplně awwwwww<3<3<3
Musím na ně zase něco napsat, asap! A hlavně musím dopsat forgive me. Nezapomněla jsem, stále na to myslím! A náhodou jsem se na to nevykašlala. Přes prázdniny jsem nad tím přemýšlela a sepsala si osnovu. Taky tak trochu plánuji další fanfikci na Yundong, protože Yundong není nikdy dost. Ale to je zatím ve vzdálené budoucnosti.
Ale plánuji toho mnohem více, nejenom na iKON. Třeba Monsta X, pak myslím i na všechno, co jsem naslibovala na svém starém blogu... Vím, že už je to dlouho, ale chci to dodržet. A také připravuji kapitolovku - original story, žádné fanfikce. A ráda bych psala i excerpts.

So just bear with me, please! I'll work hard and do my best, I promise~♥

xoxo, Ady.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama