music update_#170721

21. července 2017 v 19:00 | Ady |  music
Chvíli jsem přemýšlela nad tím, co bude mým vůbec prvním oficiálním článkem na tomto blogu. Myslela jsem, že bych snad mohla vydat nějaké to story, ale to bychom se asi žádného článku v dohledné době nedočkali. Tak jsem si řekla, že začneme jednoduše - podělím se s vámi o písničky, které momentálně nedokážu dostat z hlavy.

AKMU - Dinosaur
Na comeback AKMU jsem se těšila jako malá, protože prostě... AKMU! Navíc ty teasery vypadaly strašně dobře, úplně jako z nějakého filmu. Trochu mi to připomínalo Stranger Things. Písničku jsem si zamilovala hned po prvním poslechu. Už během toho jsem si začala prozpěvovat "dinosauuur" a věděla jsem, že si jí prostě musím pustit znovu. A k tomu ten videoklip je strašně niceu natočený. Zezačátku jsem se bála, že to bude smutný, protože ten Chanhyuk na začátku... no a nakonec jsem uronila slzičku nad tím, jak krásné to video bylo. No kidding, já tu slzu fakt uronila. xD (Ach kde je mé staré já, které vůbec nebrečelo.) Ale jako vážně, ten comeback je skvělý.


Monsta X - Shine Forever
Ačkoliv vyšla před nějakým tím měsícem, stále ji nedokážu dostat z hlavy a musím si ji furt pouštět. A stále se stejným nadšením zpívám "Shine forever lalala" (lol dunno the lyrics). Ta písnička je prostě dokonalá. Ani na ten videoklip nedokážu přestat koukat. Nemluvě o tom, že se mu stále snažím přijít na kloub. Četla jsem už několik teorií, ale stále nevím, která se mi líbí nejvíce. :D
Vůbec celkově teď nedokážu vyhnat Monsta X z hlavy. Dneska si pouštím celý den jenom je. Gawwwt, I love them! Už se strašně těším na ten jejich summer song, který vychází příští týden. Myslím, že už víte, že ohledně toho můžete očekávat článek, hehe.
A taky si musíte pustit mixtape BeMyFriend, který dneska vydal Jooheon a I.M, protože prostě... awesomeeee!
(Btw. Možná chystám i nějakou novou fanfikci na Monsta X, kkk.)

Sabrina Carpenter - Why
Už ani nevím, jak přesně jsem na Sabrinu narazila. Myslím, že to bylo úplně náhodou na youtube. Každopádně od jejího videoklipu Purpose ji sleduji aktivně, tudíž jsem se těšila na vydání Why. A teď k tomu vyšel i videoklip, takže se o to s vámi musím podělit. (Strašně mě nadchlo, když jsem zjistila, že v něm je Casey Cott. Hraje totiž jednu z mých oblíbených postav v Riverdale. :3)
A taky... Proč je Sabrina tak strašně hezká, huhuuuu. T-T

Olivia O'Brien - RIP
Pamatuji si, jak jsem narazila na její píseň Empty a neuvěřitelně se sžila s jejím textem. Jestli nějaká píseň vystihuje mé pocity, tak je to přesně ona. Like seriously... that lyrics hit me. Navíc se mi strašně líbil zpěvačky hlas a tak jsem si jí hned vyhledala. Až v tu chvíli jsem zjistila, že zpívala v i hate you, i love you od gnash. (A taky jsem k mému překvapení zjistila, že je j
en o rok starší než já... like.. okay...)
A tuhle jsem jen tak z nudy projížděla youtube a wulala! Zjistila jsem, že má novou písničku. A líbí se mi, že to zase není typický love song.

Kesha - Praying
K této písničce nemám moc, co říct, protože ona samotná mluví prostě za vše. Přiznám se, že jsem o její situace a soudním procesu nevěděla. Nějak mi to před těmi lety uniklo. V té době jsem se ještě moc nezajímala o dění kolem sebe. Řekla mi to až sestra, když jsme si společně pouštěly tuto píseň. A když si to poslechnete, tak ten text, její hlas... ty emoce v tom, to prostě cítíte. I was totally speechless after listening to it for the first time and I had to hold my tears back.
She's just... amazing!

Michael McEachern - I Know What You Did
Aspoň něco dobrého jsem si nakonec z těch Pretty Little Liars odnesla, lol. (But seriously... They fucked up the series so bad. It used to be good, like really good. But then they just ruined it. ._.)

EXO - Ko Ko Bop
Tohle byl po dlouhé době comeback EXO na který jsem se těšila. Jakože teď nechci, aby to vyznělo nějak blbě. EXO už jsem přestala tak aktivně poslouchat už před nějakou dobou, takže jsem se většinou o jejich comeback nezajímala a jen si prostě počkala na vydání.
Ale tentokrát jsem neodolala a pustila si ze zvědavosti Chenovo teaser a úplně ty feels, protože prostě Chen Chen Chen! (//-\\) Úplně mi to připomnělo, proč jsem si ho tenkrát vybrala jako svého biase. Takže proto jsem si nemohla nechat ujít ten comeback. No a prostě... Shimmy shimmy ko ko bop, i think i like it~~~
(A taky se mi strašně líbí Going Crazy, tu jsem si i hned stahovala, hehe.)

Těch písniček by bylo mnohem více, ale nechci z tohohle zase dělat tak dlouhý článek. Takže to radši ukončíme tady. Bude to tak pro všechny lepší. :D

Wait, no. I need to say something before I really end this. Just... Rest in peace, Chester Bennington. Thank you for everything.
Personally my favourite.

We might not know each other, but please remember that you are loved. You are needed. Please don't be scared to reach out for help. If you need someone to talk, I'm here. Just don't give up, okay?
I love you, guys.

xoxo, Ady.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 beepinka beepinka | Web | 24. července 2017 v 14:00 | Reagovat

MONSTA X jsou totální srdeční záležitost ♥ Shine forever neskutečně miluju ♥ A nemůžu se dočkat,až je uvidím naživo. To mě asi klepne :D! ~ Už teď je mi jasné,že to bude totálně boží! Jinak určitě se pokusím udělat nějaké fotky či videa :3!
OMG KOKOBOP je super :D Shimmy shimmy kokobop I think I like it :D to zbožňuju :D. Tenhle song od EXO nepatří k mým nejoblíbenějším...podle mě mají mnohem lepší,ale i tak je super. To se musí nechat :3.
Zpráva o úmrtí Chestera mě docela rozsekala. Je to neskutečná škoda. Linkiny jsem občas poslouchala. :/

2 Ady Ady | 24. července 2017 v 22:37 | Reagovat

[1]: Monsta X jsou prostě lásky!♥ Shine forever je opravdu dokonalý song♥ Já ti fakt závidím, že je uvidíš naživo! :D Pořádně si to užij i za mě! A pak se poděl o zážitky! :3
Kokobop taky nepatří mezi moje nejoblíbenější, ale i tak je skvělá. A hlavně chytlavá :D
Já si je taky čas od času poslechla, takže mě zpráva o Chesterovi zasáhla. :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama