⭐iKON TAG⭐

23. července 2017 v 23:33 | Ady |  music
Dostala jsem náladu na trochu povídání a hlavně jsem si chtěla povídat o iKON a o tom, jak moc miluju těch sedm ňoumů. (Yeah, I was in a pretty emo mood.) (Cuz the way YG treats my boys makes me so mad and sad.) Jelikož v mém okolí není nikdo, kdo by sdílel stejné nadšení vůči nim, tak to ze sebe musím holt dostat jinak. Tak jsem si vzpomněla na tag, který jsem hodně dávno viděla u Narbie♥. Chtěla jsem ho udělat už tenkrát, ale nějak jsem se k němu nedostala. Tak jsem to musela napravit.
Tagovat nikoho nebudu, nechám to na vás, kdo ho bude chtít taky udělat.


Let's get it started!
⭐⭐⭐⭐⭐

1. První "setkání" s iKON
Mé první setkání s nimi bylo ještě za doby, kdy byli Team B, tudíž skrz WIN. To však nebyla ta chvíle, kdy jsem jim propadla. Popravdě, tenkrát jsem totiž na WIN nekoukala. Viděla jsem jen první epizodu a pak už jsem byla líná se koukat na zbytek. :'D (Shame on me.) Myslím ale, že po té první epizodě to byl právě Team B, kdo se mi zamlouval více. Ale možná si teď vymýšlím, protože už si to přesně nepamatuji.
Uběhla nějaká doba a pak přišlo Show Me The Money. A na mě vyskočilo Bobbyho vystoupení s Bounce. Úplně mě to odrovnalo. Po zjištění, že patří do Team B, jsem se o ně tedy začala zajímat. Dokoukala jsem konečně WIN (pozdě, ale přece) a naprosto těm klukům propadla. A pak přišlo Mix&Match, kvůli kterému mi přirostli k srdci ještě mnohem více.

2. Člen, který tě zaujal jako první?
Vlastně jsem na tohle odpověděla už v předchozí otázce. Bobby aka cute bunny Kim Jiwon. Mám slabost pro rappery a když jsem prostě viděla to vystoupení... nešlo mu odolat. A pak jsem zjistila, že ten charismatický rapper, je ve skutečnosti strašný cutie pie. No tak nemiluj ho ještě víc. :33

3. Nejoblíbenější music video?
Tak tohle je sakra těžká otázka. Miluji totiž všechny jejich mv, na každém se mi líbí něco jiného. Prostě kdykoliv vydají nějaké mv, tak si ho zamiluji. Protože ya know, prostě iKON!♥ Ale dobře, kdybych musela vybrat jen jedno. Tak je to momentálně (velmi důležité slovíčko) Bling Bling. Nejenom, protože je teď spolus s B-Day nejnovější. Prostě je to mv boží a já se na něj nemůžu vynadívat.

4. Člen, který ti je nejméně sympatický?
Okay, na tohle vůbec neodpovídám ráda. I feel really, really, but honestly really bad for saying this. (//\\) A navíc už to není aktuální, ale pokud mám být tedy upřímná... Dřív to býval Chanwoo. Ale nebylo to tak, že bych ho neměla ráda, to vůbec! Jenom prostě, jak mi jako první přirostli k srdci Team B, tak chvíli trvalo než jsem si stejně tak oblíbila i jeho. Navíc během M&M jsem z těch tří přidaných členů měla nejradši Jinhyeonga. Ale to už je všechno minulost!
Tohle malé štěně miluju stejně jako všechny ostatní a nedala bych na něj dopustit! Bez něj by iKON nebyli iKON.
Navíc to byl on, kdo mě během tohohle comebacku zabíjel se svými parts.

5. Song, který posloucháš nejčastěji/nejraději?
Tohle je ještě těžší než vybrat si oblíbené mv! Jakože obávám se, že tentokrát na tohle nebudu moct odpovědět. Každá písnička je svým způsobem jiná a to se mi na nich tak líbí. A vždycky mám období, kdy poslouchám jednu a pak zase jinou. Všechno to záleží na mé náladě nebo prostě, jak se mi zrovna zachce. A nebo když už si pustím jednu, tak nakonec skončím u maratonu jejich písniček. Takže na tohle opravdu nemůžu odpovědět.
Ale hodím sem My Type, protože to byl jejich debut song, takže víte co... The feels, že po všem tom dlouhém čekání finally.<3

6. Oblíbené video z živého vystoupení?
Hey, ale jako fakt. Proč je to všechno tak těžké! :'D Každé vystoupení iKON je tak úžasné a legendární, jak si z toho mám sakra vybrat? Jejich live jsou vždycky lepší než mv, protože kdykoliv si stoupnou na stage, jsou úplně ve svém živlu. It's like they own the stage. To jsem na nich obdivovala už během WIN a M&M, to s jakou lehkostí vystupovali. A pamatuji si, jak po jejich debutu hodně lidí říkalo, že se na té stage vůbec nechovají jako nováčci. Protože oni jsou tam prostě jako doma. I'm seriously proud of them.
A než tady začnu být zase emo nad tím, jak moc iKON miluju. Hodím sem tedy jedno vystoupení Dumb&Dumber, protože I love my kids having fun on the stage.

7. Píseň, která má podle tebe pěkný text a celkový význam?
Tak nad tímhle nemusím dlouho přemýšlet. Climax. That song seriously makes me emotional every. single. time. I remember how hard I cried the first time I've heard it. Jako první ji sice zpívali jako Team B, ale kdykoliv jí zpívají teď i s Chanwooem... it hits me every time. Je to prostě písnička, která pro mě znamená nejvíc. Dá se tedy i říct, že možná ona je moje nejoblíbenější.
Okay, I have tears in my eyes again. Let's move to another question.

8. Nejoblíbenější píseň, která nemá mv?
Tak to bude asi Just Go, protože ta písnička je naprosto dokonalá. Miluju ty jejich hlasy. Ještě teď si pamatuji, jak jsem při prvním poslechu umírala nad Yunhyeongovo part. Doteď vlastně umírám. Strašně mě štve, že o ní moc lidí neví. Nebo se aspoň o ní tolik nemluví. Ví o ní opravdu hlavně jen iKONICs, což je strašná škoda. Kdyby jen tenkrát měli comeback s touhle písničkou... But no, YG didn't let them cuz he had to sent them to Japan.. (Don't make me start about this, I'm seriously upset.)

9. Momentální bias?
The one in hoodie is my bias. :'))))
Jako první to byl Bobby, pak se k němu přidal Hanbin, poté Junhoe a než jsem se nadála, už to byli najednou všichni. Takže po dlouhém snažení vybrat si biase, jsem to vzdala, protože to prostě nejde. Nemožný úkol pro mě.

10. Nejblíbenější ship?
Yundong!♥ Ačkoliv miluji i Double B (to byl můj první ship v iKON) a Junhwan. A vlastně mám slabost i pro všechny ostatní shipy jako Bobdong, Binhwan, Yunchan, Junbin, Donghwan a další. Ale moje oblíbená trojka jsou prostě Yundong, Double B a Junhwan. A nejvíc soft spot mám stejně i tak pro Yundong. Nejspíš protože jsou tak pure, sweet a prostě awww my angels. Což mi připomíná, že bych se měla dát zase do psaní, hehe.

⭐⭐⭐⭐⭐
So yeah. That was it. Thanks for reading!
xoxo, Ady.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lina. lina. | E-mail | Web | 28. července 2017 v 18:12 | Reagovat

s ikon jsem se taky setkala, když vycházel  win (konec byl na mě moc, jestě když jsem takovej emo člověk, so t.t) a tak jsem si řekla, že to zkouknu. po win jsem si oblíbila winner a když pak byl mix and match a ikon museli dělat další survival show, tak už to bylo moc na moje kokoro, ale jsem ráda, že to dopadlo, jak to dopadlo. vystoupení jiwona s bounce v smtm bylo naprosto luxusní a mezi mé favority patří i jeho vystoupení v semifinále, protože to "im back on the microphone." nebo jak to bylo, prostě bylo super.

bobby, jak jsi napsala je naprosto úžasnej a sweet a cute a talentovaný. mám na něj stejný názor <3

s "bling bling" to naprosto zabili a musím říct, že patří také do mých nejoblibenějších. b-day se mi taky strašně líbí, ale nedokážu si vybrat jaké je moje nejoblibenější mv t.t ale víš co mě překvapilo nejvíc? ohohoho. že měl chanwoo víc lines v songu xddd <3

když jsem viděla chanwooa poprvé, tak jsem si řekla, jak je cute a docela se o něj bála (když si vzpomenu, jak na tom byl changkyun v no mercy) také, jak jsi psala, team b mi také přirostl k srdci a nedokázala jsem si představit, že by tam místo někoho z nich byl někdo jiný. ale postupně jsem si chanwooa oblíbila a je awsum and savage maknae xddd

my type patří také do mých oblíbených, ale v hlavě mám pořád rhythm ta společně s choreografíí. xdd

živé vystoupení mám stejně jako ty, woooo xdd

omg, climax. oh noooo, my memories, my heartu t.t t.t t.t t.t

s biasem to mám úplně stejně xddd nejdřív bobby, pak k němu hanbin, pak junhoe, etc etc etc a nakonec to jsou prostě všichni, jo xdd

yundong, double b, junhwan, chanwoo w/everyone. thats my shipping soul. im such a trash xddd <3

2 Ady Ady | 31. července 2017 v 23:31 | Reagovat

[1]: omg ty máš taky ráda iKON!!! I LOVE YOU EVEN MORE NOW<3<3<3 xDD (No but seriously, your comment just made me extremely happy. I feel happy every time I meet another iKONIC xD)

Bobby je úplný bae prostě. Kdo by ho nemiloval <3

Jooo, Chanwoo už neměl jen "lalala" xDD ale ty jeho parts v B-Day i Bling Bling byly úplně killing a prostě aaaaah, taky ty songy miluju *-*

Evil maknaeeee xDDD chvilku mi to trvalo, ale pak jsem si ho taky oblíbila. Za nic bych ho nevyměnila, kkk.

My Type je ještě teď prostě my jam, ale my jam jsou vlastně všechny jejich písničky lul. takže já si oblíbený song fakt nevyberu xDD

ohoooooo, shodli jsme se na live xDD

Climax always brings back the memories and my kokoro cannot take it TTT.TTT

bias v iKON prostě neexistuje. xDD

yassss, that's my girl! that's my ships. let's be trashes together xDD <3

3 S. S. | Web | 8. srpna 2017 v 16:39 | Reagovat

iKon moc neposlouchám, nejsem moc na "YG vibe písničky", jestli chápeš :D Ale! Totálně jsem si zamilovala Bobbyho styl rappování, když jsem ho slyšela v písničce od Lee Hi a Suhyun "I'm different".
Dřívější písničky jako Dumb and dumber a Rhytm Ta se mi třeba vůbec nelíbili. Ale B-Day je fajn (a proboha, dinosauří tanec :D).

4 Ady Ady | Web | 9. srpna 2017 v 11:02 | Reagovat

[3]: Ale iKOOOOON!! T-T Ne chápu, já jsem zase naopak velký fanda YG, ale tak každý máme rádi něco jiného :D Bobby v I'm different je celkově úplně awesome, aww :3
No a ten tanec v B-Day :'D to mě dostalo, když jsem to viděla poprvé. A nebo to, jak se v tom mv proměnili ve včely xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama